Hydrolat różany

Hydrolat różany

Hydrolat różany
Naturalna woda różana certyfikowana Ecocert oraz USDA Organic. Hydrolat otrzymywany ze świeżych płatków róży damesceńskiej. Posiada piękny zapach. Znana ze swych pielęgnacyjnych właściwości staję się rewelacyjnym naturalnym tonikiem (może być używana nawet w okolicach oczu). Woda różana odświeża, tonizuje, nawilża skórę. Idealna do każdego rodzaju cery. Polecana także do skóry wrażliwej, ze skłonnością do pękających naczynek. Wykorzystuję się ją jako tonik do twarzy jak i stanowi świetny dodatek do maseczek (np tej z glinką Ghassoul), można robić z niej również okłady na oczy.
Hydrolat kwiat pomarańczy
Woda z kwiatów pomarańczy certyfikowana USDA Organic. Naturalny hydrolat jest płynem o działaniu orzeźwiającym i odświeżającym. Działa dprężająco i uspokajająco. Ma właściwości oczyszczające, przeciwzapalne, tonizujące, regenerujące, kojące, antybakteryjne oraz nawilżające. Pomaga w walce z przebarwieniami i zmarszczkami.
Wodę pomarańczową można wykorzystać nie tylko jako tonik ale także jako mgiełkę do odświeżenia i nawilżenia skóry. Wystarczy niewielka ilość, by  skutecznie przywrócić skórze świeżość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *